Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Semillon Sauvignon Blanc Cask 2L | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Alcohol
/
Semillon Sauvignon Blanc Cask 2L
Alcohol
Semillon Sauvignon Blanc Cask 2L
2L · BROOKE JAMES
Aldi
$7.89
$3.94 / L
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$7.89
Lowest
$7.89
Highest
$7.89
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Alcohol
Brand
BROOKE JAMES
Size
2L
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Sonata Estate Cask Wine Fresh Dry White
at Woolworths
4L
$12.00
$3.00 / L
94.5c less per L
Add to cart
Sonata Estate Cask Wine Soft Fruity White
at Woolworths
4L
$12.00
$3.00 / L
94.5c less per L
Add to cart
Aldi
$7.89
Add from Aldi
Sonata Estate Cask Wine Soft Dry Red
at Woolworths
4L
$12.00
$3.00 / L
94.5c less per L
Add to cart