Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Dog Biscuit Dog Treats | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pet
/
Dog Biscuit Dog Treats
Pet
Coles own brand
Dog Biscuit Dog Treats
1.5kg · Coles
Coles
$9.90
66c / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$9.90
Lowest
$9.90
Highest
$9.90
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
100g
$4.00 / 100g
$4.00
100g
$4.00 / 100g
$4.00
320g
62.5c / 100g
Best value per 100g
$2.00
500g
$1.18 / 100g
$5.90
500g
$1.18 / 100g
$5.90
1.5kg
66c / 100g
Coles
$9.90
Add from Coles
Viewing
$9.90
Details
Aisle
Pet
Brand
Coles
Size
1.5kg
Store brand
Coles