Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Microsafe Dual Stack Steamer | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Microsafe Dual Stack Steamer
Other
Microsafe Dual Stack Steamer
2.6L · Decor
Coles
$15.00
$5.77 / L
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$15.00
Lowest
$15.00
Highest
$15.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
1.5L
$5.80 / L
$8.70
2.6L
$5.77 / L
Best value per L
Viewing
$15.00
Details
Aisle
Other
Brand
Decor
Size
2.6L
Store brand
No
Coles
$15.00
Add from Coles