Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Yorkshire Black Tea Bags 100 Pack | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Drinks
/
Yorkshire Black Tea Bags 100 Pack
Drinks
Yorkshire Black Tea Bags 100 Pack
220g · Taylors of Harrogate
Coles
$7.50
$3.41 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$7.50
Lowest
$7.50
Highest
$7.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Drinks
Brand
Taylors of Harrogate
Size
220g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Green Tea 50 Tea Bags 75g
at Aldi
75g
$2.19
$2.92 / 100g
48.9c less per 100g
Add to cart
Green Tea Jasmine 50 Tea Bags 75g
at Aldi
75g
$2.19
$2.92 / 100g
48.9c less per 100g
Add to cart
Coles
$7.50
Add from Coles
Green Tea Lemon 50 Tea Bags 75g
at Aldi
75g
$2.19
$2.92 / 100g
48.9c less per 100g
Add to cart
Green Tea Mint 50 Tea Bags 75g
at Aldi
75g
$2.19
$2.92 / 100g
48.9c less per 100g
Add to cart