Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Lemon & Ginger Infusions Tea Bags 80 Pack | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Drinks
/
Lemon & Ginger Infusions Tea Bags 80 Pack
Drinks
Lemon & Ginger Infusions Tea Bags 80 Pack
120g · Twinings
Coles
$13.50
$11.25 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$13.50
Lowest
$13.50
Highest
$13.50
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
120g
$11.25 / 100g
Viewing
$13.50
150g
$9.00 / 100g
$13.50
160g
$8.44 / 100g
$13.50
200g
$6.75 / 100g
Best value per 100g
$13.50
200g
$6.75 / 100g
$13.50
200g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Green Tea 50 Tea Bags 75g
at Aldi
75g
$2.19
$2.92 / 100g
$8.33 less per 100g
Add to cart
Green Tea Jasmine 50 Tea Bags 75g
at Aldi
75g
$2.19
$2.92 / 100g
$8.33 less per 100g
Add to cart
Coles
$13.50
Add from Coles
$6.75 / 100g
$13.50
Details
Aisle
Drinks
Brand
Twinings
Size
120g
Store brand
No
Green Tea Lemon 50 Tea Bags 75g
at Aldi
75g
$2.19
$2.92 / 100g
$8.33 less per 100g
Add to cart
Green Tea Mint 50 Tea Bags 75g
at Aldi
75g
$2.19
$2.92 / 100g
$8.33 less per 100g
Add to cart