Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Decaffeinated Green Tea Bags 50 Pack | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Drinks
/
Decaffeinated Green Tea Bags 50 Pack
Drinks
Decaffeinated Green Tea Bags 50 Pack
87.5g · Tetley
Coles
$3.50
$4.70
$4.00 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$3.50
Lowest
$3.50
Highest
$3.50
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
87.5g
$4.00 / 100g
Viewing
$3.50
180g
$2.39 / 100g
$4.30
185g
$3.73 / 100g
$6.90
400g
$1.73 / 100g
Best value per 100g
$6.90
Details
Aisle
Drinks
Brand
Tetley
Size
87.5g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Green Tea 50 Tea Bags 75g
at Aldi
75g
$2.19
$2.92 / 100g
$1.08 less per 100g
Add to cart
Green Tea Jasmine 50 Tea Bags 75g
at Aldi
75g
$2.19
$2.92 / 100g
$1.08 less per 100g
Add to cart
Coles
$3.50
Add from Coles
Green Tea Lemon 50 Tea Bags 75g
at Aldi
75g
$2.19
$2.92 / 100g
$1.08 less per 100g
Add to cart
Green Tea Mint 50 Tea Bags 75g
at Aldi
75g
$2.19
$2.92 / 100g
$1.08 less per 100g
Add to cart