Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Rooibos Tea Bags 40 Pack | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Drinks
/
Rooibos Tea Bags 40 Pack
Drinks
Rooibos Tea Bags 40 Pack
100g · Freshpak
Coles
$4.55
$5.70
$4.55 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$4.55
Lowest
$4.55
Highest
$4.55
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Drinks
Brand
Freshpak
Size
100g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Green Tea 50 Tea Bags 75g
at Aldi
75g
$2.19
$2.92 / 100g
$1.63 less per 100g
Add to cart
Green Tea Jasmine 50 Tea Bags 75g
at Aldi
75g
$2.19
$2.92 / 100g
$1.63 less per 100g
Add to cart
Coles
$4.55
Add from Coles
Green Tea Lemon 50 Tea Bags 75g
at Aldi
75g
$2.19
$2.92 / 100g
$1.63 less per 100g
Add to cart
Green Tea Mint 50 Tea Bags 75g
at Aldi
75g
$2.19
$2.92 / 100g
$1.63 less per 100g
Add to cart