Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Vent & Seal Plastic Container | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Vent & Seal Plastic Container
Household & Personal Care
Vent & Seal Plastic Container
1L · Decor
Coles
$6.20
$6.20 / L
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$6.20
Lowest
$6.20
Highest
$6.20
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250ml
$8.40 / L
$2.10
500ml
$5.00 / L
$2.50
600ml
$18.67 / L
$11.20
1L
$6.20 / L
Viewing
$6.20
1.75L
$2.14 / L
$3.75
2L
$1.75 / L
Best value per L
Coles
$6.20
Add from Coles
$3.50
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
Decor
Size
1L
Store brand
No