Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Sweet Solanato Tomato Punnet Punnet | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
Woolworths Sweet Solanato Tomato Punnet Punnet
Fruit & Veg
Woolworths own brand
Woolworths Sweet Solanato Tomato Punnet Punnet
200g · Woolworths
Woolworths
$4.00
$2.00 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$4.00
Lowest
$4.00
Highest
$4.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
200g
$2.00 / 100g
Viewing
$4.00
250g
$1.20 / 100g
$3.00
250g
$1.20 / 100g
$3.00
300g
$1.63 / 100g
$4.90
500g
$1.18 / 100g
$5.90
1kg
49c / 100g
Best value per 100g
Woolworths
$4.00
Add from Woolies
$4.90
Details
Aisle
Fruit & Veg
Brand
Woolworths
Size
200g
Store brand
Woolworths