Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Classic Shredded Coleslaw | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Woolworths Classic Shredded Coleslaw
Other
Woolworths own brand
Woolworths Classic Shredded Coleslaw
200g · Woolworths
Woolworths
$2.00
$1.00 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.00
Lowest
$2.00
Highest
$2.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
200g
$1.00 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$2.00
300g
$1.00 / 100g
$3.00
400g
$1.18 / 100g
$4.70
500g
$1.10 / 100g
$5.50
Details
Aisle
Other
Brand
Woolworths
Size
200g
Store brand
Woolworths
Woolworths
$2.00
Add from Woolies