Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Sugar Snap Peas Bag | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Woolworths Sugar Snap Peas Bag
Pantry
Woolworths own brand
Woolworths Sugar Snap Peas Bag
150g · Woolworths
Woolworths
$4.90
$3.27 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$4.90
Lowest
$4.90
Highest
$4.90
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Pantry
Brand
Woolworths
Size
150g
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Coarse Sea Salt Refill Bag
at Coles
500g
$2.00
40c / 100g
$2.87 less per 100g
Add to cart
Himalayan Pink Salt Refill Bag
at Coles
500g
$3.00
60c / 100g
$2.67 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$4.90
Add from Woolies