Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Just Veg. Carrot Shred | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
Just Veg. Carrot Shred
Fruit & Veg
Just Veg. Carrot Shred
300g · Just Veg.
Woolworths
$3.50
$1.17 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$3.50
Lowest
$3.50
Highest
$3.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Fruit & Veg
Brand
Just Veg.
Size
300g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Shredded Slaw Fine 400g
at Aldi
400g
$2.99
74.8c / 100g
41.9c less per 100g
Add to cart
Shredded Iceberg Lettuce 200g
at Aldi
200g
$1.99
99.5c / 100g
17.2c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$3.50
Add from Woolies
Shredded Iceberg Lettuce
at Coles
200g
$2.20
$1.10 / 100g
6.7c less per 100g
Add to cart
Shredded Carrot
at Coles
200g
$2.20
$1.10 / 100g
6.7c less per 100g
Add to cart