Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Thyme Fresh Herb Punnet | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Woolworths Thyme Fresh Herb Punnet
Other
Woolworths own brand
Woolworths Thyme Fresh Herb Punnet
10g · Woolworths
Woolworths
$3.30
$33.00 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$3.30
Lowest
$3.30
Highest
$3.30
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
10g
$33.00 / 100g
Viewing
$3.30
15g
$22.00 / 100g
$3.30
30g
$11.00 / 100g
$3.30
50g
$7.80 / 100g
$3.90
400g
$1.15 / 100g
Best value per 100g
$4.60
500g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Herb Punnets Lemongrass
at Coles
30g
$3.30
$11.00 / 100g
$22.00 less per 100g
Add to cart
Herb Punnets Coriander
at Coles
15g
$3.30
$22.00 / 100g
$11.00 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$3.30
Add from Woolies
$1.38 / 100g
$6.90
Details
Aisle
Other
Brand
Woolworths
Size
10g
Store brand
Woolworths
Herb Punnets Parsley Continental
at Coles
15g
$3.30
$22.00 / 100g
$11.00 less per 100g
Add to cart
Herb Punnets Mint
at Coles
15g
$3.30
$22.00 / 100g
$11.00 less per 100g
Add to cart