Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Classic Potato Mash | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
Woolworths Classic Potato Mash
Fruit & Veg
Woolworths own brand
Woolworths Classic Potato Mash
475g · Woolworths
Woolworths
$6.75
$1.42 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$6.75
Lowest
$6.75
Highest
$6.75
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
475g
$1.42 / 100g
Viewing
$6.75
1.5kg
50c / 100g
Best value per 100g
$7.50
Details
Aisle
Fruit & Veg
Brand
Woolworths
Size
475g
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Growers Selection Mashing Potatoes
at Coles
1.5kg
$7.50
50c / 100g
92.1c less per 100g
Add to cart
Mashed Potato 400g
at Aldi
400g
$4.49
$1.12 / 100g
29.9c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$6.75
Add from Woolies
Family Side Mashed Potato
at Coles
600g
$8.00
$1.33 / 100g
8.8c less per 100g
Add to cart