Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Lebanese Cucumber | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
Woolworths Lebanese Cucumber
Fruit & Veg
Woolworths own brand
Woolworths Lebanese Cucumber
500g · Woolworths
Woolworths
$5.90
$1.18 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$5.90
Lowest
$5.90
Highest
$5.90
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250g
$1.20 / 100g
$3.00
500g
$1.18 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$5.90
Details
Aisle
Fruit & Veg
Brand
Woolworths
Size
500g
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Baby Cucumbers 680g
at Aldi
680g
$2.79
41c / 100g
77c less per 100g
Add to cart
Baby Cucumbers
at Coles
500g
$2.25
45c / 100g
73c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$5.90
Add from Woolies
Special
Cucumber Sweet & Sour
at Coles
680g
$3.65
$4.60
53.7c / 100g
64.3c less per 100g
Add to cart
Pickled Cucumber
at Coles
1.4kg
$7.60
54.3c / 100g
63.7c less per 100g
Add to cart