Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Japanese Style Slaw Kit | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Woolworths Japanese Style Slaw Kit
Other
Woolworths own brand
Woolworths Japanese Style Slaw Kit
400g · Woolworths
Woolworths
$5.50
$1.38 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$5.50
Lowest
$5.50
Highest
$5.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
270g
$2.19 / 100g
$5.90
350g
$1.57 / 100g
$5.50
400g
$1.38 / 100g
Viewing
$5.50
450g
$1.22 / 100g
$5.50
500g
$1.10 / 100g
Best value per 100g
$5.50
890g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Mexican Burrito Kit 495g
at Aldi
495g
$5.19
$1.05 / 100g
32.7c less per 100g
Add to cart
Family Coleslaw Kit
at Coles
520g
$5.50
$1.06 / 100g
31.7c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$5.50
Add from Woolies
$1.69 / 100g
$15.00
Details
Aisle
Other
Brand
Woolworths
Size
400g
Store brand
Woolworths
Extra Creamy Coleslaw Kit
at Coles
500g
$5.50
$1.10 / 100g
27.5c less per 100g
Add to cart
Family Enchilada Kit Mexican Style
at Coles
1.04kg
$12.00
$1.15 / 100g
22.1c less per 100g
Add to cart