Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Birdseye Chilli Hot | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Woolworths Birdseye Chilli Hot
Other
Woolworths own brand
Woolworths Birdseye Chilli Hot
40g · Woolworths
Woolworths
$3.90
$9.75 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$3.90
Lowest
$3.90
Highest
$3.90
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
35g
$11.14 / 100g
$3.90
40g
$9.75 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$3.90
Details
Aisle
Other
Brand
Woolworths
Size
40g
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Special
Hot Peppers
at Coles
430g
$2.80
$3.30
65.1c / 100g
$9.10 less per 100g
Add to cart
Mi Goreng Hot & Spicy Instant 5 Pack
at Coles
425g
$3.95
92.9c / 100g
$8.82 less per 100g
Woolworths
$3.90
Add from Woolies
Add to cart
Peri Peri Perinaise Hot
at Coles
465g
$7.50
$1.61 / 100g
$8.14 less per 100g
Add to cart
Chilli Powder Hot
at Coles
1kg
$17.00
$1.70 / 100g
$8.05 less per 100g
Add to cart