Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Spanish Onion Red Organic | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
Spanish Onion Red Organic
Fruit & Veg
Spanish Onion Red Organic
500g
Woolworths
$5.90
$1.18 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$5.90
Lowest
$5.90
Highest
$5.90
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Fruit & Veg
Size
500g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Organic Italian Diced Tomatoes 400g
at Aldi
400g
$1.49
37.3c / 100g
80.8c less per 100g
Add to cart
Organic Banana
at Coles
170g
$1.11
65.3c / 100g
52.7c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$5.90
Add from Woolies
Organic Polpa Finely Chopped Tomatoes
at Coles
400g
$2.95
73.8c / 100g
44.3c less per 100g
Add to cart
Organic Japnut Pumpkin
at Coles
700g
$6.20
88.6c / 100g
29.4c less per 100g
Add to cart