Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Fruit Mix | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
Woolworths Fruit Mix
Fruit & Veg
Woolworths own brand
Woolworths Fruit Mix
400g · Woolworths
Woolworths
$6.50
$1.63 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$6.50
Lowest
$6.50
Highest
$6.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
60g
$3.67 / 100g
$2.20
120g
$1.83 / 100g
$2.20
180g
$2.22 / 100g
$4.00
200g
$1.50 / 100g
$3.00
300g
$1.10 / 100g
Best value per 100g
$3.30
400g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Mixed Herb Crushed Tomatoes
at Coles
400g
$1.30
32.5c / 100g
$1.30 less per 100g
Add to cart
Mixed Dried Fruit 1kg
at Aldi
1kg
$6.99
69.9c / 100g
92.6c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$6.50
Add from Woolies
$1.63 / 100g
Viewing
$6.50
Details
Aisle
Fruit & Veg
Brand
Woolworths
Size
400g
Store brand
Woolworths
Dried Fruit Mixed
at Coles
1kg
$7.00
70c / 100g
92.5c less per 100g
Add to cart
Mixed Vegetables
at Coles
420g
$3.00
71.4c / 100g
91.1c less per 100g
Add to cart