Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Mixed Green Vegetables & Edamame With Mint Chive Butter | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Woolworths Mixed Green Vegetables & Edamame With Mint Chive Butter
Dairy & Eggs
Woolworths own brand
Woolworths Mixed Green Vegetables & Edamame With Mint Chive Butter
225g · Woolworths
Woolworths
$5.50
$2.44 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$5.50
Lowest
$5.50
Highest
$5.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
170g
$2.35 / 100g
$4.00
200g
$2.75 / 100g
$5.50
225g
$2.44 / 100g
Viewing
$5.50
280g
$1.96 / 100g
$5.50
500g
$1.10 / 100g
Best value per 100g
$5.50
500g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Buttermilk Pancake Mix & Shake 375g
at Aldi
375g
$1.85
49.3c / 100g
$1.95 less per 100g
Add to cart
Buttermilk Pancake Shake Mix
at Coles
350g
$1.85
52.9c / 100g
$1.92 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$5.50
Add from Woolies
$1.40 / 100g
$7.00
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Woolworths
Size
225g
Store brand
Woolworths
Organic Pancake Mix Buttermilk Value Pack
at Coles
1kg
$8.50
85c / 100g
$1.59 less per 100g
Add to cart
Parmentier Potatoes With Herb Butter
at Coles
500g
$5.00
$1.00 / 100g
$1.44 less per 100g
Add to cart