Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths COOK Chicken Flavoured Soup Kit | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Woolworths COOK Chicken Flavoured Soup Kit
Pantry
Woolworths own brand
Woolworths COOK Chicken Flavoured Soup Kit
450g · Woolworths
Woolworths
$5.50
$1.22 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$5.50
Lowest
$5.50
Highest
$5.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
285g
$1.75 / 100g
$5.00
400g
$1.30 / 100g
$5.20
400g
$1.30 / 100g
$5.20
450g
$1.22 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$5.50
Details
Aisle
Pantry
Brand
Woolworths
Size
450g
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Butter Chicken with Rice Meal Kit 350g
at Aldi
350g
$3.79
$1.08 / 100g
13.9c less per 100g
Add to cart
Teriyaki Chicken with Rice Meal Kit 350g
at Aldi
350g
$3.79
$1.08 / 100g
13.9c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$5.50
Add from Woolies
Satay Chicken with Rice Meal Kit 350g
at Aldi
350g
$3.79
$1.08 / 100g
13.9c less per 100g
Add to cart
Mexican Soft Taco Kit 440g
at Aldi
440g
$5.19
$1.18 / 100g
4.3c less per 100g
Add to cart