Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Fruit Duo Tub Fresh Cut | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
Woolworths Fruit Duo Tub Fresh Cut
Fruit & Veg
Woolworths own brand
Woolworths Fruit Duo Tub Fresh Cut
200g · Woolworths
Woolworths
$4.50
$2.25 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$4.50
Lowest
$4.50
Highest
$4.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Fruit & Veg
Brand
Woolworths
Size
200g
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Cut Kent Pumpkins per kg
at Aldi
700g
$2.09
29.9c / 100g
$1.95 less per 100g
Add to cart
Cut Butternut Pumpkins per kg
at Aldi
700g
$2.44
34.9c / 100g
$1.90 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$4.50
Add from Woolies
Kent Pumpkin Cut
at Coles
800g
$2.80
35c / 100g
$1.90 less per 100g
Add to cart
Cut Watermelon per kg
at Aldi
1.8kg
$6.64
36.9c / 100g
$1.88 less per 100g
Add to cart