Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Spicy Potato & Cauliflower | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
Woolworths Spicy Potato & Cauliflower
Fruit & Veg
Woolworths own brand
Woolworths Spicy Potato & Cauliflower
325g · Woolworths
Woolworths
$7.50
$2.31 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$7.50
Lowest
$7.50
Highest
$7.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
150g
$1.47 / 100g
$2.20
325g
$2.31 / 100g
Viewing
$7.50
750g
93.3c / 100g
Best value per 100g
$7.00
Details
Aisle
Fruit & Veg
Brand
Woolworths
Size
325g
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Broccoli & Cauliflower Florets
at Coles
150g
$2.20
$1.47 / 100g
84.1c less per 100g
Add to cart
Special
Burgers Smokey Cauliflower
at Coles
220g
$4.80
$6.00
$2.18 / 100g
12.6c less per 100g
Woolworths
$7.50
Add from Woolies
Add to cart