Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Creamy Garlic Stuffed Boneless Chicken Kyiv | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Woolworths Creamy Garlic Stuffed Boneless Chicken Kyiv
Meat & Seafood
Woolworths own brand
Woolworths Creamy Garlic Stuffed Boneless Chicken Kyiv
700g · Woolworths
Woolworths
$7.50
$1.07 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$7.50
Lowest
$7.50
Highest
$7.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
400g
$2.13 / 100g
$8.50
700g
$1.07 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$7.50
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Woolworths
Size
700g
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Boneless Chicken Kyiv Creamy Garlic 700g
at Aldi
700g
$6.99
99.9c / 100g
7.3c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$7.50
Add from Woolies