Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths 10 Pack Herb & Garlic Beef Sausages | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Woolworths 10 Pack Herb & Garlic Beef Sausages
Meat & Seafood
Woolworths own brand
Woolworths 10 Pack Herb & Garlic Beef Sausages
550g · Woolworths
Woolworths
$6.50
$1.18 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$6.50
Lowest
$6.50
Highest
$6.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
450g
$2.00 / 100g
$9.00
450g
$2.00 / 100g
$9.00
450g
$2.00 / 100g
$9.00
500g
$1.80 / 100g
$9.00
505g
$1.39 / 100g
$7.00
550g
$1.18 / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Thin Sausages 24 Pack 1.8kg
at Aldi
1.8kg
$9.49
52.7c / 100g
65.5c less per 100g
Add to cart
BBQ Sausages 26 Pack
at Coles
1.8kg
$10.50
58.3c / 100g
59.8c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$6.50
Add from Woolies
Viewing
$6.50
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Woolworths
Size
550g
Store brand
Woolworths
Thin Sausages 500g
at Aldi
500g
$3.79
75.8c / 100g
42.4c less per 100g
Add to cart
Halal Sausages
at Coles
1.8kg
$14.00
77.8c / 100g
40.4c less per 100g
Add to cart