Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths 10 Pack Honey Beef Sausages | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Woolworths 10 Pack Honey Beef Sausages
Pantry
Woolworths own brand
Woolworths 10 Pack Honey Beef Sausages
550g · Woolworths
Woolworths
$6.50
$1.18 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$6.50
Lowest
$6.50
Highest
$6.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
450g
$2.00 / 100g
$9.00
550g
$1.18 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$6.50
Details
Aisle
Pantry
Brand
Woolworths
Size
550g
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Baked Beans And Sausages Meal Beans
at Coles
420g
$3.15
75c / 100g
43.2c less per 100g
Add to cart
Spaghetti And Sausages Pasta Meal
at Coles
420g
$3.15
75c / 100g
43.2c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$6.50
Add from Woolies
Honey Bbq Sausages 8 Pack
at Coles
560g
$4.80
85.7c / 100g
32.5c less per 100g
Add to cart
Curried Sausages Cooking Sauce
at Coles
500g
$4.90
98c / 100g
20.2c less per 100g
Add to cart