Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Roasted Garlic Chicken Tenderloins | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Woolworths Roasted Garlic Chicken Tenderloins
Meat & Seafood
Woolworths own brand
Woolworths Roasted Garlic Chicken Tenderloins
400g · Woolworths
Woolworths
$9.50
$2.38 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$9.50
Lowest
$9.50
Highest
$9.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
400g
$2.38 / 100g
Viewing
$9.50
640g
$1.64 / 100g
Best value per 100g
$10.50
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Woolworths
Size
400g
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
RSPCA Approved Chicken Tenderloins
at Coles
600g
$10.50
$1.75 / 100g
62.5c less per 100g
Add to cart
Free Range Chicken Tenderloins per kg
at Aldi
550g
$9.89
$1.80 / 100g
57.7c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$9.50
Add from Woolies
RSPCA Approved Free Range Chicken Tenderloins
at Coles
600g
$12.00
$2.00 / 100g
37.5c less per 100g
Add to cart
Halal Chicken Tenderloins
at Coles
500g
$10.50
$2.10 / 100g
27.5c less per 100g
Add to cart