Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths COOK Lamb Slices Souvlaki | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Woolworths COOK Lamb Slices Souvlaki
Meat & Seafood
Woolworths own brand
Woolworths COOK Lamb Slices Souvlaki
500g · Woolworths
Woolworths
$13.00
$13.50
$2.60 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$13.00
Lowest
$13.00
Highest
$13.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
500g
$2.60 / 100g
Viewing
$13.00
900g
$1.56 / 100g
Best value per 100g
$14.00
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Woolworths
Size
500g
Store brand
Woolworths
Woolworths
$13.00
Add from Woolies