Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths 6 Pack Honey Soy Chicken Kebabs | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Woolworths 6 Pack Honey Soy Chicken Kebabs
Pantry
Woolworths own brand
Woolworths 6 Pack Honey Soy Chicken Kebabs
375g · Woolworths
Woolworths
$7.50
$2.00 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$7.50
Lowest
$7.50
Highest
$7.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
375g
$2.00 / 100g
Viewing
$7.50
750g
$1.60 / 100g
Best value per 100g
$12.00
Details
Aisle
Pantry
Brand
Woolworths
Size
375g
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
RSPCA Approved Chicken Kebabs Honey & Soy
at Coles
750g
$12.00
$1.60 / 100g
40c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$7.50
Add from Woolies