Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Family Favourites Chicken Burgers | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Woolworths Family Favourites Chicken Burgers
Meat & Seafood
Woolworths own brand
Woolworths Family Favourites Chicken Burgers
1.5kg · Woolworths
Woolworths
$12.50
83.3c / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$12.50
Lowest
$12.50
Highest
$12.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
350g
$2.57 / 100g
$9.00
454g
$1.76 / 100g
$8.00
500g
$1.50 / 100g
$7.50
500g
$1.50 / 100g
$7.50
560g
$1.96 / 100g
$11.00
1.5kg
83.3c / 100g
Best value per 100g
Woolworths
$12.50
Add from Woolies
Viewing
$12.50
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Woolworths
Size
1.5kg
Store brand
Woolworths