Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Cocktail Prawns Peeled & Deveined | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Woolworths Cocktail Prawns Peeled & Deveined
Meat & Seafood
Woolworths own brand
Woolworths Cocktail Prawns Peeled & Deveined
220g · Woolworths
Woolworths
$10.00
$4.55 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$10.00
Lowest
$10.00
Highest
$10.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
220g
$4.55 / 100g
Viewing
$10.00
500g
$2.90 / 100g
$14.50
1kg
$2.80 / 100g
Best value per 100g
$28.00
1kg
$2.80 / 100g
$28.00
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Woolworths
Size
220g
Store brand
Woolworths
Woolworths
$10.00
Add from Woolies