Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Don Bacon Pan Size Rindless | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Don Bacon Pan Size Rindless
Meat & Seafood
Don Bacon Pan Size Rindless
200g · Don
Woolworths
$5.50
$2.75 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$5.50
Lowest
$5.50
Highest
$5.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Don
Size
200g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Triple Smoked Pan Size Bacon 200g
at Aldi
200g
$3.99
$2.00 / 100g
75.5c less per 100g
Add to cart
Pub Size Chicken Kiev
at Coles
480g
$9.90
$2.06 / 100g
68.8c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$5.50
Add from Woolies
Pub Size Chicken & Bacon Bake
at Coles
480g
$9.90
$2.06 / 100g
68.8c less per 100g
Add to cart
Pub Size Southern Style Chicken
at Coles
480g
$9.90
$2.06 / 100g
68.8c less per 100g
Add to cart