Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Macro Organic Chicken Breast Strips | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Macro Organic Chicken Breast Strips
Meat & Seafood
Woolworths own brand
Macro Organic Chicken Breast Strips
400g · Macro
Woolworths
$10.50
$2.63 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$10.50
Lowest
$10.50
Highest
$10.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Macro
Size
400g
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Sundried Tomato Strips 280g
at Aldi
280g
$2.49
88.9c / 100g
$1.74 less per 100g
Add to cart
Special
Deli Style White Corn Strips
at Coles
500g
$6.35
$7.50
$1.27 / 100g
$1.35 less per 100g
Woolworths
$10.50
Add from Woolies
Add to cart
Beef Strips Korean Soy Garlic Marinade
at Coles
500g
$13.00
$2.60 / 100g
2.5c less per 100g
Add to cart