Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Oven Baked Chicken Breast Schnitzels | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Woolworths Oven Baked Chicken Breast Schnitzels
Meat & Seafood
Woolworths own brand
Woolworths Oven Baked Chicken Breast Schnitzels
350g · Woolworths
Woolworths
$10.00
$2.86 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$10.00
Lowest
$10.00
Highest
$10.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
300g
$2.50 / 100g
$7.50
350g
$2.86 / 100g
Viewing
$10.00
440g
$2.05 / 100g
$9.00
500g
$2.10 / 100g
$10.50
600g
$1.42 / 100g
$8.50
1.5kg
93.3c / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Special
Chicken Breast Schnitzels
at Coles
400g
$10.00
$12.00
$2.50 / 100g
35.7c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$10.00
Add from Woolies
$14.00
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Woolworths
Size
350g
Store brand
Woolworths