Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Hans Shortcut Rindless Bacon | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Hans Shortcut Rindless Bacon
Meat & Seafood
Hans Shortcut Rindless Bacon
1kg · Hans
Woolworths
$12.00
$13.50
$1.20 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$12.00
Lowest
$12.00
Highest
$12.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Hans
Size
1kg
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Cooking Bacon 750g
at Aldi
750g
$6.49
86.5c / 100g
33.5c less per 100g
Add to cart
Chicken & Bacon Macaroni Cheese 1.1kg
at Aldi
1.1kg
$9.99
90.8c / 100g
29.2c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$12.00
Add from Woolies
Short Cut Bacon 1kg
at Aldi
1kg
$9.99
99.9c / 100g
20.1c less per 100g
Add to cart
Middle Bacon 1kg
at Aldi
1kg
$9.99
99.9c / 100g
20.1c less per 100g
Add to cart