Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Macro Grass Fed Australian Beef Rump Medallions | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Macro Grass Fed Australian Beef Rump Medallions
Meat & Seafood
Woolworths own brand
Macro Grass Fed Australian Beef Rump Medallions
350g · Macro
Woolworths
$19.00
$5.43 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$19.00
Lowest
$19.00
Highest
$19.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Macro
Size
350g
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Free Range Pork Loin Medallions
at Coles
300g
$10.00
$3.33 / 100g
$2.10 less per 100g
Add to cart
No Added Hormone Beef Rump Medallions
at Coles
300g
$13.00
$4.33 / 100g
$1.10 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$19.00
Add from Woolies
Carbon Neutral Beef Rump Medallions
at Coles
380g
$17.50
$4.61 / 100g
82.3c less per 100g
Add to cart