Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Just Caught Raw Prawns Tail Off Medium | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Just Caught Raw Prawns Tail Off Medium
Meat & Seafood
Just Caught Raw Prawns Tail Off Medium
500g · Just Caught
Woolworths
$24.00
$4.80 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$24.00
Lowest
$24.00
Highest
$24.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
300g
$3.87 / 100g
$11.60
350g
$2.29 / 100g
Best value per 100g
$8.00
500g
$4.80 / 100g
Viewing
$24.00
1kg
$2.90 / 100g
$29.00
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Just Caught
Size
500g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Beef Stroganoff Recipe Base175g
at Aldi
175g
$2.49
$1.42 / 100g
$3.38 less per 100g
Add to cart
Beef Stroganoff Recipe Base
at Coles
175g
$3.00
$1.71 / 100g
$3.09 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$24.00
Add from Woolies
Basa Fillets Skin Off 400g
at Aldi
400g
$6.99
$1.75 / 100g
$3.05 less per 100g
Add to cart
Raw Prawn Tail Off
at Coles
1kg
$29.00
$2.90 / 100g
$1.90 less per 100g
Add to cart