Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Greek Style Chicken With Feta & Olives | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Woolworths Greek Style Chicken With Feta & Olives
Meat & Seafood
Woolworths own brand
Woolworths Greek Style Chicken With Feta & Olives
500g · Woolworths
Woolworths
$13.50
$2.70 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$13.50
Lowest
$13.50
Highest
$13.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Woolworths
Size
500g
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Spanish Stuffed Green Olives 450g
at Aldi
450g
$2.25
50c / 100g
$2.20 less per 100g
Add to cart
Whole Kalamata Olives 350g
at Aldi
350g
$2.19
62.6c / 100g
$2.07 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$13.50
Add from Woolies
Pitted Kalamata Olives 350g
at Aldi
350g
$2.19
62.6c / 100g
$2.07 less per 100g
Add to cart
Special
Pitted Kalamata Olives
at Coles
300g
$6.00
$7.20
$2.00 / 100g
70c less per 100g
Add to cart