Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
D'Orsogna Honey Leg Ham | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
D'Orsogna Honey Leg Ham
Pantry
D'Orsogna Honey Leg Ham
850g · D'Orsogna
Woolworths
$15.75
$19.00
$1.85 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$15.75
Lowest
$15.75
Highest
$15.75
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
850g
$1.85 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$15.75
1kg
$2.80 / 100g
$28.00
Details
Aisle
Pantry
Brand
D'Orsogna
Size
850g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Whole Champignons 425g
at Aldi
425g
$1.69
39.8c / 100g
$1.46 less per 100g
Add to cart
Special
Baked Beans in Ham Sauce Beans
at Coles
555g
$3.00
$3.80
54.1c / 100g
$1.31 less per 100g
Woolworths
$15.75
Add from Woolies
Add to cart
Pasta Bake Lasagne Bechamel Sauce 500g
at Aldi
500g
$2.99
59.8c / 100g
$1.25 less per 100g
Add to cart
Pea & Ham Soup 430g
at Aldi
430g
$2.59
60.2c / 100g
$1.25 less per 100g
Add to cart