Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Bertocchi Short Cut Aussie Bacon | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Bertocchi Short Cut Aussie Bacon
Meat & Seafood
Bertocchi Short Cut Aussie Bacon
400g · Bertocchi
Woolworths
$8.70
$12.50
$2.17 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$8.70
Lowest
$8.70
Highest
$8.70
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
300g
$3.30 / 100g
$9.90
400g
$2.17 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$8.70
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Bertocchi
Size
400g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Cooking Bacon 750g
at Aldi
750g
$6.49
86.5c / 100g
$1.31 less per 100g
Add to cart
Chicken & Bacon Macaroni Cheese 1.1kg
at Aldi
1.1kg
$9.99
90.8c / 100g
$1.27 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$8.70
Add from Woolies
Short Cut Bacon 1kg
at Aldi
1kg
$9.99
99.9c / 100g
$1.18 less per 100g
Add to cart
Middle Bacon 1kg
at Aldi
1kg
$9.99
99.9c / 100g
$1.18 less per 100g
Add to cart