Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Wonder 5 Star Soft White High Fibre Bread Loaf | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Bakery
/
Wonder 5 Star Soft White High Fibre Bread Loaf
Bakery
Wonder 5 Star Soft White High Fibre Bread Loaf
680g · Wonder
Woolworths
$4.60
$4.90
67.6c / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$4.60
Lowest
$4.60
Highest
$4.60
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
320g
$1.13 / 100g
$3.60
320g
$1.13 / 100g
$3.60
680g
67.6c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$4.60
Details
Aisle
Bakery
Brand
Wonder
Size
680g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
White Loaf 800g
at Aldi
800g
$2.99
37.4c / 100g
30.3c less per 100g
Add to cart
Wholemeal Loaf 800g
at Aldi
800g
$2.99
37.4c / 100g
30.3c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$4.60
Add from Woolies
White Sandwich Loaf
at Coles
650g
$2.50
38.5c / 100g
29.2c less per 100g
Add to cart
Soft Wholemeal Sandwich Loaf
at Coles
650g
$2.80
43.1c / 100g
24.6c less per 100g
Add to cart