Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Lemon Madeira Cake | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Bakery
/
Woolworths Lemon Madeira Cake
Bakery
Woolworths own brand
Woolworths Lemon Madeira Cake
315g · Woolworths
Woolworths
$3.60
$1.14 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$3.60
Lowest
$3.60
Highest
$3.60
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
315g
$1.14 / 100g
Viewing
$3.60
350g
$2.86 / 100g
$10.00
450g
80c / 100g
$3.60
450g
$1.89 / 100g
$8.50
450g
$1.89 / 100g
$8.50
700g
79.3c / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Vanilla Flavoured Cake Mix 380g
at Aldi
380g
$1.49
39.2c / 100g
75.1c less per 100g
Add to cart
Cake Mix Vanilla
at Coles
340g
$1.35
39.7c / 100g
74.6c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$3.60
Add from Woolies
$5.55
Details
Aisle
Bakery
Brand
Woolworths
Size
315g
Store brand
Woolworths
Cake Mix Butter
at Coles
340g
$1.35
39.7c / 100g
74.6c less per 100g
Add to cart
Super Moist Carrot Cake Mix 600g
at Aldi
600g
$3.59
59.8c / 100g
54.5c less per 100g
Add to cart