Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Abe's Bagels Low Carb | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Abe's Bagels Low Carb
Other
Abe's Bagels Low Carb
360g · Abe's Bagels
Woolworths
$5.50
$1.53 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$5.50
Lowest
$5.50
Highest
$5.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Other
Brand
Abe's Bagels
Size
360g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Special
Bicarbonate Soda
at Coles
1kg
$3.60
$4.55
36c / 100g
$1.17 less per 100g
Add to cart
Bicarbonate Soda
at Coles
1kg
$3.80
38c / 100g
$1.15 less per 100g
Woolworths
$5.50
Add from Woolies
Add to cart
Bi Carbonate Soda
at Coles
500g
$2.45
49c / 100g
$1.04 less per 100g
Add to cart
50% Lower Carb White Sandwhich
at Coles
680g
$4.00
58.8c / 100g
94c less per 100g
Add to cart