Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Burgen Lower Carb High Protein Sunflower & Linseed Bread | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Health & Protein
/
Burgen Lower Carb High Protein Sunflower & Linseed Bread
Health & Protein
Burgen Lower Carb High Protein Sunflower & Linseed Bread
660g · Burgen
Woolworths
$7.00
$1.06 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$7.00
Lowest
$7.00
Highest
$7.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Health & Protein
Brand
Burgen
Size
660g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
White Bread + Vitamins & Minerals
at Coles
700g
$4.60
65.7c / 100g
40.3c less per 100g
Add to cart
Bread + Vitamins Toast
at Coles
700g
$4.60
65.7c / 100g
40.3c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$7.00
Add from Woolies
High Protein Soy Chickpea And Quinoa Bread
at Coles
700g
$5.80
82.9c / 100g
23.2c less per 100g
Add to cart
Lower Carb Higher Protein Bread 600g
at Aldi
600g
$5.69
94.8c / 100g
11.2c less per 100g
Add to cart