Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Jam Sponge Roll | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Woolworths Jam Sponge Roll
Household & Personal Care
Woolworths own brand
Woolworths Jam Sponge Roll
400g · Woolworths
Woolworths
$3.90
97.5c / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$3.90
Lowest
$3.90
Highest
$3.90
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250g
$1.56 / 100g
$3.90
250g
$1.56 / 100g
$3.90
400g
97.5c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$3.90
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
Woolworths
Size
400g
Store brand
Woolworths
Woolworths
$3.90
Add from Woolies