Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Bill's Healthy Bakery 7 Seeds Multigrain Sourdough | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Bakery
/
Bill's Healthy Bakery 7 Seeds Multigrain Sourdough
Bakery
Bill's Healthy Bakery 7 Seeds Multigrain Sourdough
620g · Bill's
Woolworths
$9.50
$1.53 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$9.50
Lowest
$9.50
Highest
$9.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
620g
$1.53 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$9.50
660g
$1.67 / 100g
$11.00
Details
Aisle
Bakery
Brand
Bill's
Size
620g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Special
Sourdough Rye Bread
at Coles
760g
$4.90
$5.50
64.5c / 100g
88.8c less per 100g
Add to cart
Special
Sourdough White
at Coles
760g
$4.90
$5.50
Woolworths
$9.50
Add from Woolies
64.5c / 100g
88.8c less per 100g
Add to cart
Light Rye Vienna Sourdough 550g
at Aldi
550g
$3.69
67.1c / 100g
86.1c less per 100g
Add to cart
White Sourdough 500g
at Aldi
500g
$3.69
73.8c / 100g
79.4c less per 100g
Add to cart