Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Macro Firm Tofu | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Macro Firm Tofu
Other
Woolworths own brand
Macro Firm Tofu
450g · Macro
Woolworths
$2.80
62.2c / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.80
Lowest
$2.80
Highest
$2.80
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
200g
$2.25 / 100g
$4.50
300g
76.7c / 100g
$2.30
300g
76.7c / 100g
$2.30
450g
62.2c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$2.80
500g
90c / 100g
$4.50
Details
Aisle
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Firm Tofu 450g
at Aldi
450g
$2.59
57.6c / 100g
4.7c less per 100g
Add to cart
Tofu
at Coles
500g
$3.10
62c / 100g
0.2c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$2.80
Add from Woolies
Other
Brand
Macro
Size
450g
Store brand
Woolworths