Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Farmers Union Greek Style Yoghurt Pouch Real Vanilla Bean | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Farmers Union Greek Style Yoghurt Pouch Real Vanilla Bean
Dairy & Eggs
Farmers Union Greek Style Yoghurt Pouch Real Vanilla Bean
130g · Farmers Union
Woolworths
$2.90
$2.23 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.90
Lowest
$2.90
Highest
$2.90
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Farmers Union
Size
130g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Organic Vanilla Bean Yogurt 1kg
at Aldi
1kg
$6.99
69.9c / 100g
$1.53 less per 100g
Add to cart
Lactose Free Yoghurt Vanilla Bean
at Coles
700g
$7.50
$1.07 / 100g
$1.16 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$2.90
Add from Woolies
Organic Yoghurt Vanilla Bean
at Coles
700g
$7.90
$1.13 / 100g
$1.10 less per 100g
Add to cart
The Creamery Yoghurt Vanilla Bean
at Coles
170g
$3.05
$1.79 / 100g
43.7c less per 100g
Add to cart