Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Western Star Spreadable Butter Blend Tub Supersoft | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Western Star Spreadable Butter Blend Tub Supersoft
Dairy & Eggs
Western Star Spreadable Butter Blend Tub Supersoft
500g · Western Star
Woolworths
$7.90
$1.58 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$7.90
Lowest
$7.90
Highest
$7.90
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
375g
$1.68 / 100g
$6.30
500g
$1.58 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$7.90
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Western Star
Size
500g
Store brand
No
Woolworths
$7.90
Add from Woolies