Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
YoPRO Protein Yoghurt Vanilla | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Health & Protein
/
YoPRO Protein Yoghurt Vanilla
Health & Protein
YoPRO Protein Yoghurt Vanilla
700g · YoPRO
Woolworths
$8.00
$1.14 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$8.00
Lowest
$8.00
Highest
$8.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
150g
$2.13 / 100g
$3.20
150g
$2.13 / 100g
$3.20
150g
$2.13 / 100g
$3.20
160g
$2.00 / 100g
$3.20
175g
$2.23 / 100g
$3.90
700g
$1.14 / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Probiotic Filmjolk Yoghurt Natural
at Coles
750g
$5.20
69.3c / 100g
45c less per 100g
Add to cart
Probiotic Filmjolk Yoghurt Blueberry
at Coles
750g
$5.20
69.3c / 100g
45c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$8.00
Add from Woolies
Viewing
$8.00
Details
Aisle
Health & Protein
Brand
YoPRO
Size
700g
Store brand
No
Special
Probiotic Kefir Yoghurt Mango
at Coles
750g
$5.30
$6.80
70.7c / 100g
43.6c less per 100g
Add to cart
High Protein Greek Yoghurt
at Coles
900g
$7.00
77.8c / 100g
36.5c less per 100g
Add to cart